Tatiana Ivanova, životopis, novinky, fotky!

Životopis Tatiany Ivanovej

Detstvo a rodina Tatiany Ivanovej

16. februára 1991 v rodine športovcov Ivanov sa narodila dcéra. Bola menovaná Tatiana. Tanya sa narodila v meste, ktoré dalo svetu mnoho známych športovcov: olympijský šampión v behu na lyžiach Michail Devyatyarov, svetový šampión vo voľnom štýle Sergey Shupletsov, víťaz olympijskej hry luge Albert Demchenko.
Vyrastajúc v športovej rodine, dievča sa začalo angažovať v športe skoro. Vo veku päť rokov matka identifikovala Tanyu do mestskej detskej športovej školy, ktorá patrila do olympijskej rezervácie Ogonyok. Mama vždy pozorne sledovala športové úspechy svojej dcéry, znepokojovala sa a dokonca sa pokúsila plakať, keď Tanya prehral v súťažiach. Ako dieťa Tanya šla lyžovať a zúčastnila sa súťaží v tomto športe.

Športovec Tatyana Ivanová sa pripravuje na olympijské hry v Soči

Keď dievča malo 12 rokov, otec sa rozhodol vytvoriť dcéru zo sánku. Spočiatku sa jej Tanya veľmi nepáčila, rada si lyžovala viac. Po dlhú dobu si zvykla na nový druh športu, zdalo sa jej, že jej nečiní.Ale Tanya bola poslušná dcéra jej rodičov a snažila sa dosiahnuť úspech. Mladý športovec trávil celý svoj voľný čas na štadióne, zatiaľ čo jej kolegovia "zapálili" na diskotékach.
Postupne ju priťahoval nejasný šport a výsledok tvrdého tréningu netrval dlho čakať. Tanya získala druhé miesto v Kemerove na prvých celosurských súťažiach pre najmenších luggerov.

Športové úspechy sannitsy Tatiana Ivanova

O osem rokov po počiatočnom tréningu na tréningu sa Tatyana Ivanová zaradila do ruského národného tímu, pre ktorú hrá od roku 2008. Na Majstrovstvách sveta juniorov 2007-2008 sa Tatyana umiestnila na 5. mieste v celkovom poradí a na finálových súťažiach v Kanade v Calgary získala bronzovú medailu. V rokoch 2008 - 2009 sa mladý športovec prvýkrát objavil na Majstrovstvách sveta, v ktorom získala sedemnáste miesto. Nasledujúci rok Tatyana zlepšila svoje skóre a posunula sa na šestnásté miesto.
Sano Tatiana Ivanová
Hoci účasť na súťažiach Svetového pohára - 2009-2010 nepriniesla do Tatyany Ivanovej vysoké výsledky, čoskoro začne rýchle vystúpenie na športové úspechy.Na Majstrovstvách sveta juniorov v Japonsku v roku 2009 v Naganoch sa stala bronzovou medailou tímových súťaží a má šiestu pozíciu v jednej sane.
Na Majstrovstvách Európy v Sigulde dosiahla skvelý úspech a víťazstvo. Na olympijských hrách vo Vancouveri sa Tatiana umiestnila na štvrté miesto, pričom s malou rezervou prehral nemeckej sánkarskej dráhe Natalie Heisenberger, ktorá vyhrali tretie miesto. V roku 2011 v Oberhofu v Nemecku získala Ivanova piate miesto v jednotnej sane a štvrté miesto v tímovej súťaži.
Treba poznamenať, že na súťaži v Nemecku bol športovec zranený. Spadla počas preteku a ublížila jej prstom. Za týždeň odišla Tatiana a vo Švajčiarsku dostala štiepku, s ktorou športovec pokračoval v jazde.
Pretrvávajúci športovec sa stal trojnásobným majstrom Európy a dvakrát strieborným medailistom na majstrovstvách sveta. Tatyana Ivanová získala titul "Najlepší športovec" a získala titul laureáta Ceny Zlatých sáčkov a prezidentka federácie Leonid Garth ju predstavila kľúčom k vozidlu Toyota RAV4.
Trojnásobná majstri Európy Tatyana Ivanová
Tatiana Ivanová sa pripravuje na blížiace sa olympijské hry v Soči.V kolekcii ruských lugers v Lillehammer v Nórsku Ivanova ukázala najlepší výsledok medzi ženami. Vyhral tri z troch kontrolných pretekov a vyskúšala novú sánku od hlavného trénera Waltera Pleyknera a od Alexandra Ivanovicha Vasina.
Pred každým tréningom Tatiana starostlivo spĺňa trať. Rovnako ako skeletonista Alexander Treťjakov, spávajúci ju prechádza pešo.

Osobný život Tatiany Ivanovej

Tatiana Ivanová - zástupkyňa športovej spoločnosti Dynamo. Je zapojená nielen do jazdy, ale aj do snowboardingu, nezabúda na svoje detské hobby - horské lyžovanie, rád číta, počúva hudbu.
Mladý športovec sa neponáhľal opustiť svoje rodné mesto, aj keď je ponúknutá bývanie v blízkosti hlavného mesta. Rodinná trénerská rada sa rozhodla nezmeniť Tatyaninho trénera - otec Ivana Vasilyeviča. Väčšinu času športovec trénuje s národným tímom a vo svojom rodnom Chusovoy sa nedávno zriedka vyskytuje. S rodičmi Tanya udržiava teplý vzťah, často volá, píše sms, hovorí na súťažiach, máva ruku na mamičku a otecko na kamere.

Sano Tatiana Ivanova zatiaľ nestanovila svoj osobný život

Tatiana Ivanová má veľké množstvo ocenení, ktoré sú uložené doma na špeciálnej poličke, kde sú z Nemecka dovezené dve veľké okuliare. Tanya im dáva medaily.
Nedávno sa mladý športovec zúčastňuje tlačových konferencií, rozhovorov, fotografuje s fanúšikmi a odpovedá na ich listy. Tanya priznáva, že ju pneumatiku. Veľa jej sily sa vynakladá na výcvik a dosahovanie výsledkov. Preto jediným dievčaťovým snom je spať. Po zodpovedných súťažiach Tatiana môže spať za osemnásť hodín.
Rovnako ako všetci mladí ľudia, Tanya používa sociálne siete, aj keď chýba čas na túto činnosť. Niekedy prehľadá stránky iných športovcov a sťahuje fotografie, ktoré jej zaujímajú.

Tatyana Ivanova teraz

Tím, kde vlaky Tatyana Ivanova sú dvaja nemeckí tréneri, sa venuje dostatočnej pozornosti tomu, aby sa učili nemecky. Atlét ho dostal tak dobre, že dokonca rozhovor v nemčine.
Tatiana je priateľka s talianskou Sandrou Gasparini a nemeckou Tanyou Hufnerovou. To umožňuje zlepšiť cudzí jazyk.
Pri príprave olympijských hier v Soči si Tanya pamätá, že stále potrebuje pracovať na overclockingu, za ktoré je Martin Hilybrand zodpovedný za svoj tím. Tatiana ho považuje za špecialistu špičkovej kvality, dúfa, že v Martine bude v Soči a že nebude ponechaná bez medaily.